Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/myDev500/domains/krosss.pl/public_html/wp-content/themes/krosss/includes/builder/functions.php on line 5586 Rowery kross Level | kross.pl

Kross jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek rowerowych w Polsce. Oferuje ona rowery górskie, miejskie, szosowe, dla dzieci, dla dorosłych. Szczerze mówiąc nawet najwybredniejsze osoby znajdą tutaj coś rowerowego dla siebie. Co więcej, na sprzedaż firma ta posiada akcesoria rowerowe, więc z całą pewnością zadbają o nasze bezpieczeństwo na drodze. Poprzez zamontowanie w naszych rowerach światełek oznaczających nas na drodze oraz kasków czy innego rodzaju ochraniaczy na nasze ciało. Jest to prężnie rozwijająca się firma od wielu lat, ponieważ w ostatnich latach stanowi ponad 20% produkcji rowerów w Polsce i w 2017 wykupiła holenderską spółkę, która specjalizuje się w rowerach elektrycznych.

Rowery level
Kross rowery level gwarancja doskonałej jakości w odpowiedniej dla niej cenie. W przypadku rowerów górskich typu „trail” firma ta oferuje modele od „level 1” przez kolejne „levele” aż do „level 14”, aż do najdroższego modelu level TE. No i teraz najważniejsza kwestia. Przedział cenowy w tych rowerach zaczyna się od 1999 zł, a kończy na 23999 zł. Elementem, który decyduje o takich różnicach w cenie jest fakt wykonania modelu level TE z komponentów, które są o wiele wydajniejsze, odporne na urazy oraz zapewniają większe bezpieczeństwo na drodze. Te modele zobaczymy w najnowszej kolekcji Krossa na sezon 2018. Jednak firma ta już wiele sezonów wcześniej produkowała rowery level.
Rowery Kross level to produkt, który z całą pewnością będzie odpowiedni dla osób, które chcą oddać się swojej pasji, jaką jest kolarstwo oraz dla adeptów, którzy dopiero co chcą zacząć z kolarstwem. Posiadając w swojej ofercie rowery typu level, możemy dopasować je do naszych funduszy, umiejętności oraz zaangażowania w ten sport. Zapewniam państwa, że jeżeli mamy zamiar oddać się całkowicie, to warto zainwestować w droższy sprzęt, ponieważ pozwoli on na pełnię doznań fizycznych związanych z kolarstwem. Oczywiście należy również pamiętać o serwisie rowerowym, ponieważ przed sezonem jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia, czy nasz rower nadaje się do dalszej jazdy. Co więcej, przed każdym rozpoczęciem wyjazdu warto sprawdzić stan kół i łańcucha.