Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/myDev500/domains/krosss.pl/public_html/wp-content/themes/krosss/includes/builder/functions.php on line 5586 Rower typu kross to idealny wybór do parku lub lasku na rekreacyjne jeżdżenie | kross.pl

Jazda na rowerze to znakomity sposób na codzienną aktywność. Nie jest to sport tak męczący jak bieganie, a do tego bardzo ciekawy, bo samo prowadzenie roweru jest sprawą bardzo przyjemną. Jeżdżenie na rowerze jest też polecane osobom, które mają na przykład problemy ze stawami, bo obciążenie tychże stawów jest o wiele mniejsze niż przy bieganiu. Nie ma chyba nic lepszego niż wyjęcie swojego roweru i przejażdżka po okolicznym lasku lub parku.

Grunt jednak w tym, by wybrać odpowiedni rower. Obecnie najpopularniejsze są rowery MTB (czyli tak zwane rowery górskie, terenowe, oraz rowery szosowe (tak zwane kolażówki). Celowo pomijamy tu rowery miejskie, służące raczej do dojazdu do sklepu, bo one nie nadają się do rekreacji. Rzecz w tym, że wielu ludzi nie może zdecydować się co do typu roweru, a okazuje się, że świetną sprawą są rowery kross. Jak sama nazwa wskazuje, jest to coś pomiędzy rowerem szosowym, a rowerem górskim-terenowym.

Taki rower kross to świetna sprawa właśnie do typowego lasku czy parku, gdzie betonowe drogi łączą się z wąskimi, leśnymi ścieżkami, na których, co prawda jest trochę nierówności, patyków i kamieni, ale nie ma też jakichś szalonych podjazdów ani wertepów jak w górach. Jest to więc takie świetne połączenie tych dwóch typów rowerów, które będzie właśnie złotym środkiem dla kogoś, kto jeździ rekreacyjnie, po jakichś parkach, lasach, nad jeziorami, po łąkach. Dobre rowery typu kross to między innymi na przykład sprzęty Kross Vento i warto jest się nimi zainteresować.