Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/myDev500/domains/krosss.pl/public_html/wp-content/themes/krosss/includes/builder/functions.php on line 5586 Jaki rower wybrać na wycieczki? | kross.pl

Zapewne wielu z nas, odkąd tylko nauczyło się jeździć na rowerze, korzystało z uroków natury. Przejażdżki na rowerze podczas pięknej pogody to czysta przyjemność. Zwłaszcza wtedy, gdy korzystamy ze sprzętu doskonałej jakości.
Rowery Kross są obecnie największą marką rowerową w Polsce. Firma Kross wręcz zrzesza miłośników kolarstwa, zawodowców oraz amatorów. Każdy miłośnik jazdy na rowerze jest tam mile widziany.
Doskonałym wyborem jest Kross Evado, czyli rower o większych możliwościach. Jest to rower prosty w użyciu i bardzo funkcjonalny. Rower Kross Evado jest dostępny w wersjach męskich oraz żeńskich. Jego dużą zaletą jest aluminiowa rama, która jest lekka w prowadzeniu oraz sztywna i odporna. Doskonałe mechanizmy oferują 27 przełożeń. Do tego hamulce są bardzo profesjonalne i zawsze sprawne. Są to tzw. hamulce tarczowe. Dzięki ich zastosowaniu możemy zahamować w każdej sytuacji. Nawet najtrudniejsze warunki pogodowe nie będą przeszkodą. Dodatkowo będą nam służyć znacznie dłużej, niż zwykłe hamulce. Kable w rowerze Kross Evado są poprowadzone wewnętrznie, co chroni je przed błotem i zanieczyszczeniami. Rower jest dzięki temu sprawniejszy i dłużej będzie nam służyć.
Rowery Kross Evado są dostosowane do najtrudniejszych warunków. Wykonany z elementów wysokiej jakości zapewnia przyjemne użytkowanie i sprawia, że nie trzeba się martwić o żywotność roweru. Z całą pewnością wycieczki rowerowe staną się teraz znacznie dłuższe oraz przyjemniejsze. To rower dla osób ceniących jakość i precyzję wykonania.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-kross.html