Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/myDev500/domains/krosss.pl/public_html/wp-content/themes/krosss/includes/builder/functions.php on line 5586 Jak wybrać najlepszy model roweru Kross | kross.pl

Wybór odpowiedniego roweru wiąże się ze sporym dylematem. Model należy dostosować nie tylko do swoich potrzeb, ale też do możliwości finansowych. Rowery pochodzące od znanych renomowanych producentów cechuje dość wysoka cena, jednak tego typu rowery są trwałe, wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia.
Takie produkty objęte są wielomiesięczną gwarancją na wypadek uszkodzenia.
Rowery Kross to bardzo popularny wybór. Firma Kross w swojej ofercie posiada wiele różnorodnych modeli, zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Do wyboru są rowery miejskie lub górskie, do jazdy po trudnych i nierównych terenach. Rower Kross Vento to model szosowy, bardzo lekki i zwrotny. Idealny dla delikatnych kobiet, które dbają o swoją sylwetkę.
Wszystkie modele utrzymane są w modnej kolorystyce. Do wyboru jest również wiele akcesoriów, które przydają się podczas jazdy, między innymi lusterka, dzwonki, koszyki na zakupy oraz uchwyty na bidon.
Warto pamiętać, aby założyć odpowiednią odzież na rower, która nie krępuje ruchów i umożliwia skórze oddychanie.
Rower Kross to również doskonały pomysł na prezent dla dziecka. Jazda na rowerze jest doskonałą formą gimnastyki. Pozytywnie wpływa również na pracę mózgu i procesy myślowe.
Wiele sklepów umożliwia klientom zakup roweru na raty. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie. Firmy współpracują ze znanymi bankami, dzięki czemu kredyt jest całkowicie bezpieczny. Raty są elastyczne, można je dopasować do swoich możliwości. Oprocentowanie kredytu jest bardzo niskie.